Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#90
Stary 19.07.2013, 23:35
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Weźmy pod uwagę to, że Górnik grał megasłabo. Natomiast u nas zawinił trener i tyle. Wystawianie Gargumy na atak, który generalnie nie biega i zmiany na zasadzie rzutu monetą mógł zrobić każdy z trybun.

Klub oszczędza również na cateringu, bo na D 21 serwowali...wodę i frugo.

Ogólna żenada.
Może masz rację.

Klub oszczędza na czym się da.

Jak zremisujemy z Koroną to będę zadowolony. Zapowiada się kolejny mecz walki.
Odpowiedz cytując