Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26
Stary 19.07.2013, 23:00
Na Reymonta bez zmian. Jest jak było.

Może tylko trochę szybciej piłka chodzi między obrońcami. W pierwszych pietnastu minutach. Na własnej połowie.

Kiedyś wygrywaliśmy dzieki indywidualnym umiejętnościom Meliksona, dziś remisujemy dzięki indywidualnym umiejętnościom Głowackiego.

Treningi były obliczone pod Bunoze. Jedyny zawodnik, który po 60 minucie był zdolny do gry. Zbliżenie na konającego Głowe - bezcenne.

Chrapek - jeszcze kilka takich meczy i powiem, że jest zdecydowanie przepłacony.

Z pozycji trybun chaos w obronie momentami masakryczny.

Nowi niczym szczególnym nie przyciągneli uwagi. Ani na plus ani na minus.

Nam nie tylko trzeba napastnika. Nam też trzeba kreatywnych środkowych pomocników.

Może jak przyjdzie świezość... Oby to nie było pod koniec listopada.

Każdy punkt cenny, więc trzeba się cieszyć. Tak, ze ogólnie fajnie. Nadspodziewanie dużo ludzi.
Odpowiedz cytując