JacobCFC napisał(a):

|
Na dobranoc pozdrawiam matołów, którzy stali dziś w kolejce po bilety przed meczem. Może nauczycie się, że takie sprawy załatwia się wcześniej, tym bardziej, że w końcu doczekaliśmy się sprzedaży internetowej.
|
Dzięki intelektualisto, pozdrawiam serdecznie.