Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 19.07.2013, 22:51
Z tą grupą mistrzowską póki co bym się nie zapędzał. Przynajmniej ja nie posiadam wiedzy jak nasi rywale się przygotowali, wzmocnili, ale dzisiejsze 3 pkt. Pogoni dają do myślenia. W tej chwili każdy praktycznie może powiedzieć, że widzi się w grupie mistrzowskiej.
Tutaj musi być walka w każdym meczu o 3 pkt. Piłkarzy mamy jakich mamy. Liczę, że młodzi będą grali z pełnym zaangażowaniem i przyjemnością i to przełoży się na wyniki.
Dzisiaj uskrobali 1 pkt. Zawsze to coś. Oby ten napastnik przyszedł jak najszybciej. Może coś drgnie w przodzie.

Co do dzisiejszego meczu. Jest inaczej niż w tamtym sezonie. Jak już ktoś zauważył, obrońcy się podłączają. Widziałem też fragmenty, że piłkarz brał ciężar gry na siebie. Było trochę strat, niedokładności, ale to dopiero pierwszy mecz.

Oby też Garguła szybko stanął na nogi. Przy takiej bidzie kadrowej nie możemy sobie pozwolić na stratę "napastnika"
What's new?

Odpowiedz cytując