|
Ja się naprawdę pozytywnie zaskoczyłem. Patrząc po naszej kadrze i ogólnej degrengoladzie z poprzedniego sezonu mecz dla nas na plus.
Biegali, grali pressingiem. Wiadomo jakich jakościowo mamy zawodników więc niczego lepszego się nie spodziewałem.
Miśkiewicz na plus - co miał to wybronił i dołożył coś ekstra
Głowacki na +
Jova i Bunoza ok (ten drugi mały minus za indywidualne błędy)
Stolarski na plus za relacje wieku do tego co robi na bosiku i jak go wszędzie pełno
Ostoja i Nalepa średnio na jeża ani super ani dno. Niestety nalepa ma ten sam problem co Wilk przy przyjęciu piłki.
W ataku nihil novi. Coś tam biega Małecki Sarki coś potrafi napadzior wiadomo na gwałt potrzebny.
Garguła w siódmym niebie na takiej pozycji bo nie specjalnie miał coś do roboty.
O utrzymanie jestem spokojniejszy. Może nawet powalczymy o 8 miejsce.
|