Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#85
Stary 19.07.2013, 22:38
Ja się naprawdę pozytywnie zaskoczyłem. Patrząc po naszej kadrze i ogólnej degrengoladzie z poprzedniego sezonu mecz dla nas na plus.

Biegali, grali pressingiem. Wiadomo jakich jakościowo mamy zawodników więc niczego lepszego się nie spodziewałem.

Miśkiewicz na plus - co miał to wybronił i dołożył coś ekstra

Głowacki na +
Jova i Bunoza ok (ten drugi mały minus za indywidualne błędy)
Stolarski na plus za relacje wieku do tego co robi na bosiku i jak go wszędzie pełno

Ostoja i Nalepa średnio na jeża ani super ani dno. Niestety nalepa ma ten sam problem co Wilk przy przyjęciu piłki.

W ataku nihil novi. Coś tam biega Małecki Sarki coś potrafi napadzior wiadomo na gwałt potrzebny.

Garguła w siódmym niebie na takiej pozycji bo nie specjalnie miał coś do roboty.

O utrzymanie jestem spokojniejszy. Może nawet powalczymy o 8 miejsce.
Odpowiedz cytując