Wyświetl pojedynczy post
Łukasz1987
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 19.07.2013, 22:23
Dopóki Smuda, Bednarz & Company nie sprowadzą do Wisły napastnika to będziemy mogli liczyć minuty bez bramki i kolejne mecze bez wygranej!!! Chłopaki zapierdzielali i za to należy się im szacunek ale jedno naprawdę dobre wzmocnienie składu jest niezbędne. Inaczej może być słabo....

Żal, że taki człowiek jak Sobol musiał odejść z Wisły...
Odpowiedz cytując