|
Dopóki Smuda, Bednarz & Company nie sprowadzą do Wisły napastnika to będziemy mogli liczyć minuty bez bramki i kolejne mecze bez wygranej!!! Chłopaki zapierdzielali i za to należy się im szacunek ale jedno naprawdę dobre wzmocnienie składu jest niezbędne. Inaczej może być słabo....
Żal, że taki człowiek jak Sobol musiał odejść z Wisły...
|