Wyświetl pojedynczy post
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21
Stary 19.07.2013, 22:18
Głowacki- Profesor, świetny mecz
Mały-starał się bardzo ale mecz niestety nieudany, dużo strat, mało strzałów
Sarki-tak jak Mały
Michał Chrapek -to samo co Mały,+ świetne dogranie do Sarkiego

Paweł Stolarski- bardzo udany mecz, tylko 17 lat i 6 spotkań w Ekstraklasie a tak gra (Nowy Piszczek? Kto wie)

Poprawnie Michał Miśkiewicz

Michał Nalepa niezły debiut ,potrzebuje czasu

Ostoja Stjepanowić-niczym specjalnym nie zaskoczył ale też potrzebuje czasu na zgranie(narazie wydaje się być gorszy od Wilka)

Jest pkt i mimo wszystko trzeba być zadowolonym

PS: Pierwszy raz od dłuższego czasu w Wiśle podłączali się do ataku obydwaj boczni obrońcy Bunoza i Stolarski

Głowa w super piątku coś wspominał o niespodziance tzn nowym napastniku lada moment (Brozio chyba wraca, oby)
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 19.07.2013 o godz. 22:26.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując