DeadOrAlive napisał(a):

|
Spokojnie, jeden punkt jest z rywalem, z którym ostatnio regularnie przegrywaliśmy. Graliśmy BEZ NAPASTNIKA, przypominam. Przyjdzie napastnik z prawdziwego zdarzenia, to być może będzie to wyglądało inaczej. Pierwsza połowa momentami in plus. To co panowie, czekamy na świeżość ?
|
A czemu uważasz, że przyjdzie napastnik z prawdziwego zdarzenia? Przyjdzie napastnik - tyle.
Ogólnie plus za walkę. Robili co mogli.