|
Najlepszy w zespole - zdecydowanie Głowacki
Najlepszy w ofensywie - Sarki
Najsłabszy w ofensywie - Małecki (niedokładnie, niechlujnie, głupie straty, głupie popisy)
Najsłabszy na boisku - Ostoja
Dodatkowe słówko odnośnie tego ostatniego - mam nadzieję, że jego słaba gra wynika z tego, że nigdy jeszcze tak ciężko nie trenował i jest obecnie "zajechany" i/lub spalił się, bo nigdy jeszcze nie występował na tak dużym stadionie. Bo jeśli nie, i to co pokazał dziś to jest jego typowy poziom, to bardzo słabo to widzę.
Smuda - spóźnione, nietrafione zmiany. Dodatkowo -1 za wygląd
Cupiał - spróbuj prowadzić Telefonike bez działu handlowego i sprzedaży
Iliev - partaczył wiele, ale dziś wchodząc ok 60 minuty byłby naszym zbawieniem.
I na koniec - wielkie uznanie dla kibiców, fenomenalna oprawa dla Sobola!
Ostatnio edytowane przez Dzimi : 19.07.2013 o godz. 21:52.
|