|
Byliśmy ostatnim rozstawionym klubem, a więc przynajmniej wg rankingu najsłabszym więc nic dziwnego, że się cieszą. Do tego rok temu dość wyraźnie dostaliśmy w dupę od innego norweskiego klubu.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|