Ogryzek napisał(a):

Na trzeźwo z Warszawy nie mogłem tego oglądać
|
Ja usypiałem przed TV
DWA celne strzały w całym meczu w wykonaniu piłkarzy Wisły najlepiej podsumowują dzisiejszy mecz ...
PS: Jedyny pozytyw to doping kibiców Wisły od pierwszej do ostatniej minuty i oprawa dla Sobola, reszta do zapomnienia ...