Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13
Stary 19.07.2013, 21:37
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Na trzeźwo z Warszawy nie mogłem tego oglądać
Ja usypiałem przed TV

DWA celne strzały w całym meczu w wykonaniu piłkarzy Wisły najlepiej podsumowują dzisiejszy mecz ...

PS: Jedyny pozytyw to doping kibiców Wisły od pierwszej do ostatniej minuty i oprawa dla Sobola, reszta do zapomnienia ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 19.07.2013 o godz. 21:46.
Odpowiedz cytując