Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 19.07.2013, 21:27
Jak sie nie da wygrac (a bez napastnika to raczej ciężko) to trzeba zremisować.
Z tym składem każdy punkt jest cenny.

Dramat jak Cupiał to wszystko ładnie roz.......ił.

Garguła kontuzja - być może zbyt szybko zrezygnowaliśmy z Oproiescu.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując