Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 19.07.2013, 21:26
Jest remis jest sukces patrzac na to, ze gralismy bez napastnika. Strzały 13-8 dla Nas, w celnych 2-2, posiadanie pilki Gornik 51% wiec tylko 2 wiecej od Nas i dosrodkowan mieli zdecydowanie wiecej bo 19 a My 10 wiec nawet nie jest tak zle patrzac, ze przez ostatnie 3 sezony na R22 z Gornikiem przegrywalismy
Odpowiedz cytując