Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64829
Stary 19.07.2013, 18:17
Cięcia są dobre, bo tak naprawdę liczy się bilans.
Przychody maleją i to z wielu powodów... ale musisz pamiętać, że już niedługo (połowa 2014 r.) do siedziby klubu będą pukać prezesi z całej piłkarskiej Europy. ;D
Odpowiedz cytując