Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
marcin_częstochowa
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
64829
19.07.2013, 18:17
Cięcia są dobre, bo tak naprawdę liczy się bilans.
Przychody maleją i to z wielu powodów... ale musisz pamiętać, że już niedługo (połowa 2014 r.) do siedziby klubu będą pukać prezesi z całej piłkarskiej Europy. ;D
marcin_częstochowa
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcin_częstochowa
Znajdź inne posty napisane przez marcin_częstochowa