Ogólnie w klubach po losowaniu:
* Zapowiedz z lekka nutka szydery wiec nie spinajcie sie legionisci, ktorzy z wypiekami wypatrujecie wpisow o legii na tym forum

- CSKA (L)osers Warszawa czyli klub spod znaku nauki jazdy (L) zadowolony, m. in. Vrdoljak ucieszony ty m kogo przydzielil im los - ja tutaj widze ciezka przeprawe ale byc moze decydujacym czynnikiem na korzysc CSKA będzie rewanz na wlasnym boisku... Ciezkie mecze czekaja mloda gwiazdke Jakubine Kosecka ktora jak przystalo na zawodnika wojskowego klubu prezentuje zachowania typu padnij, powstan, padnij, powstan. W polsce jest z tego masa fauli w Europie 3/4 z tego mu nie odgwizdza
* Amica Poznań ma otwartą autostrade do IV rundy LE. Nie wyobrazam sobie aby sie tam nie znalezli.
* Kurcze szkoda troszke Śląska. Fajnie się ich ogladalo w starciu z pasterzami z Czarnogory wiec do konca nie wiadomo jak mocni sa nasi bracia. Staszek moze wyciagnie wniosi z ubieglosezonowego pogromu z H 96 i byc moze beda emocje zwiazane z awansem Śląska - po cichu na to licze
* Piast Gliwice no cóż bah bah Karabach po raz drugi wiec nie ma sensu komentowac ich potencjalnego rywala w kolejnej rundzie...