|
WKS na 99% odpadnie...wystarczy popatrzec kto gra w Brugii. Dla mnie, to zespol klasy Hannoveru, wiec becki gwarantowane. Zwlaszcza patrzac na obrone Slaska, ktora jest slabiutka. Znowu pewnie tylko Mila bedzie potrafil pokazac klase na tle takich pomocnikow i obroncow. Pochwalic mozna za wczorajszy mecz, ale grali z klubem, ktory mialby problemy w II lidze polskiej, wiec trudno wyciagac daleko idace wnioski o ich fenomenalnej formie i klasie pilkarskiej ;].
Piast pewnie odpadnie z Karabachem(obstawiam, ze przy ich obronie straca bramki u siebie). Zreszta do tego zespolu mozna miec najmniej zastrzezen...bo jest najslabszy sposrod naszych klubow w pucharach, ma najmniejszy budzet, a trafil jednoczesnie na najtrudniejszego przeciwnika(patrzac dalej przez pryzmat pucharowiczow). Dodatkowo nikt tam nie ukrywal, ze to jest jedynie przygoda. Szykowali sie na 2 mecze, a jesli Bog da im 4, to pewnie jeszcze podziekuja.
Amika jest juz w IV rundzie. Żalgiris, to zespol ktory trzeba ograc z zamknietymi oczami. Przepasc organizacyjna, finansowa, kadrowa...kazdy inny wynik, niz 2 zwyciestwa Poznaniakow, to bedzie sensacja.
Legia, to 50/50, ale z racji tego, ze graja z Norwegamii, to jednak tym daje minimalne wieksze szanse(zeszly sezon i Rosenborg, Helsinborg i AIK).
|