Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6849
Stary 19.07.2013, 14:55
Próby przewidywań losów jakiegokolwiek zespołu w europejskich pucharach będą mnie zawsze dziwić. Dla mnie to rozgrywki totalnie nieprzewidywalne. Ileż to nasza Wisła już niespodzianek na plus i na minus już zaliczyła.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując