|
Przychody dalej będą spadały, bo frekwencja nie zapowiada sie obiecujaco, a dodajac do tego, ze kadra jest zupelnie bezwartosciowa(oddajemy pilkarzy za darmo lub rozwiazuja jednostronnie kontrakty), to w tym sezonie rowniez nie bedzie zadnych wplywow z transferow(jednak udalo sie opchnac Meliksona za te kilka mln zł).
|