Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9183
Stary 19.07.2013, 14:37
SV_ napisał(a):Wyświetl post
1. Będzie się dało kupić kartnet PO meczu z Górnikiem (obniżka o ten 1 mecz?)
Tyle, że to musi klub jakby ogłosić, że rusza II tura tańszych karnetów. Automatycznie nie obniżą.
Odpowiedz cytując