Wyświetl pojedynczy post
HEDu
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64826
Stary 19.07.2013, 14:26
force93TS napisał(a):Wyświetl post
Jak ma być brożek to ja już bym wolał reaktywować żurawskiego
przeproś. Frankowskiego. ten przynajmniej wie gdzie sie ustawic i nawet prostopadle zagrac, a Zuraw jak Sikor, gdzies tam chował sie i nic nie wynikalo z tego.

Odpowiedz cytując