|
Szkoda mi Śląska, trafili źle. Dobry wczorajszy mecz i mam nadzieje że się nie poddadzą, wszystko szło po ich myśli a tu bach. Lech juz praktycznie w fazie grupowej, liczę że Piast też coś pokaże. Legia mam nadzieje że przegra i Norwegowie wskaża gdzie jest ich miejsce w szeregu.
|