Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6847
Stary 19.07.2013, 13:57
Szkoda mi Śląska, trafili źle. Dobry wczorajszy mecz i mam nadzieje że się nie poddadzą, wszystko szło po ich myśli a tu bach. Lech juz praktycznie w fazie grupowej, liczę że Piast też coś pokaże. Legia mam nadzieje że przegra i Norwegowie wskaża gdzie jest ich miejsce w szeregu.
.
Odpowiedz cytując