Wyświetl pojedynczy post
Fugiel
Senior Member
 
Od: 12.2002
Skąd: z Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64823
Stary 19.07.2013, 13:27
Ja rozumiem ze nie jest idealnie i fajnie jest narzekac ale czy nie mozecie zrozumiec ze u nas nie ma kasy na sensowna polityke transferowa ? nie ma kasy na na napastnika z prawdziwego zdarzenia ani na jego transfer ani na jego kontrakt. Ktos juz to mowil ze to ze nie zakontraktowali nikogo wczesniej to rodzaj wyboru drogi ktora darzymy bo albo
1 kontraktujemy teraz roiac jeszcze wieksza dziure w budzecie. Mamy nadzieje ze kiedys ta dzure zalatamy a ten napastnik nam w tym pomoze
2 jakos przetrzymujemy ten czas a jak sie poprawi sytuacja to wtedy na czysto kogos kontraktujemy

Taki dylemat maja w klubie od dawna. Narazie chyba podarzamy ta druga sciezka., w przypadku jakis powaznych ruchow tranaferowych przejdziemy na opcje nr 1.

Taka jest rzeczywistosc a to chyba co do niekttych nie dociera. Piszecie ze mozna bylo zakontraktowac Tego mlodego napastnika Romo ... wtedy nie bylo by kasy na gracza na teraz. mamy jedna kupke pieniedzy i do tego bardzo mala.

Zamiast jojczec trzeba sprawe zrozumiec i zamaiat sie uzalac to wykupic karney czy skybox i w taki sposob probowac cos zmienic
Odpowiedz cytując