Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64822
Stary 19.07.2013, 13:16
bonawentura napisał(a):Wyświetl post
Kuriozalna to jest tak długa władza Bednarza na stanowisku. To całe środowisko zdaje się być chore, które nie rozumie, że zarządzanie klubem piłkarskim jest naprawdę czymś innym niż zarządzanie bazarem. A o tym, że Pan Bednarz nie zna się na zarządzaniu klubem świadczy choćby o 43 procent niższy poziom przychodów w stosunku do roku poprzedniego. Kryzys obecny to kryzys związany ze zwolnieniem Maaskanta ze stanowiska. Gdyby Maaskanta dociągnąć do końca sezonu, tego kryzysu by nie było - ba, może akurat udałoby się Wiśle przejść Standard Liege i uzyskać jeszcze wyższe wpływy z biletów, ale jako że w klubie nie myślą, to już ich problem.
Błędem było zwolnienie Kasperczaka za pierwszym razem i sprzedaż Kalu Uche. Bo gdyby nie to, to może to albo może tamto a Wisła dziś to by dopiero to i tamto.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując