zim zum napisał(a):

|
Niech się Smuda nie wygłupia ze Gargumą w ataku, tylko postawi na tego młodego.
|
Jak dla mnie Garguma w ataku to pomysł iście mistrzowski, godny Smudy. Tam najmniej będzie szkodził, przeszkadzał innym w rozgrywaniu piłki. Tylko, żeby któremuś z naszych 7 pomocników nie przyszedł pomysł żeby zagrywać do niego piłki. Nie o to przecież chodzi.