Wyświetl pojedynczy post
Wertian
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 19.07.2013, 13:09
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Niech się Smuda nie wygłupia ze Gargumą w ataku, tylko postawi na tego młodego.
Jak dla mnie Garguma w ataku to pomysł iście mistrzowski, godny Smudy. Tam najmniej będzie szkodził, przeszkadzał innym w rozgrywaniu piłki. Tylko, żeby któremuś z naszych 7 pomocników nie przyszedł pomysł żeby zagrywać do niego piłki. Nie o to przecież chodzi.
"Not to touch the earth not to see the sun"
Odpowiedz cytując