zim zum napisał(a):

|
Niech się Smuda nie wygłupia ze Gargumą w ataku, tylko postawi na tego młodego.
|
Już nie obrażajmy swoich. To że widocznie lubi gumę i jest też mało wychowany wcale nie jest powodem by przekręcać jego nazwisko. Jakoś nie słyszałem by byłego trenera MU nazwano Fergumson.