|
A ja powiem tak, Slask ma szanse jezeli bedzie grał caly czas tak jak wczoraj chociaz Rudar jest slabszy od belgijczykow i to znacznie. Lech na spokojnie awansuje dalej a Piast to najpierw niech przejdzie Karabach. Dla nich i tak kazdy rywal bedzie duzym wyzwaniem. A Legia? Molde na pewno tak łatwo sie nie da jak to zrobiło The New Saints. Jezeli Legia awansuje dalej co jest raczej prawdopodobne to mozna sie wszystkiego spodziewac
|