Temat
:
[1 kolejka] WISŁA Kraków - Górnik Zabrze, 19 lipca godz. 20:30
Wyświetl pojedynczy post
8samuraj
Member
Od: 08.2012
Offline
#
57
19.07.2013, 11:56
Bez napastnika, ale z pięcioma pomocnikami. Kto na szpicy
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...kami,id,t.html
8samuraj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 8samuraj
Znajdź inne posty napisane przez 8samuraj