|
No wlasnie, Molde ma doswiadczenie pucharowe.
Przed losowaniem obstawialem, ze jak trafia na nich lub Maccabi to odpadaja no i prosze.
Rok temu tez byla radosc po Helsingborgu.
Ktos w ogole pamieta jakis dobry mecz Legii ? , oni maja jakis styl ?
W mojej opinii mieli szanse tylko z druzynami, z ktorymi mogli wygrac umiejetnosciami indywidualnymi
swoich pilkarzy (czyli z jakimis Litiwnami czy Albanczykami), a nie z dobrze zorganizowanym mistrzem Norwegii.
|