Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6840
Stary 19.07.2013, 11:44
No wlasnie, Molde ma doswiadczenie pucharowe.
Przed losowaniem obstawialem, ze jak trafia na nich lub Maccabi to odpadaja no i prosze.
Rok temu tez byla radosc po Helsingborgu.

Ktos w ogole pamieta jakis dobry mecz Legii ? , oni maja jakis styl ?
W mojej opinii mieli szanse tylko z druzynami, z ktorymi mogli wygrac umiejetnosciami indywidualnymi
swoich pilkarzy (czyli z jakimis Litiwnami czy Albanczykami), a nie z dobrze zorganizowanym mistrzem Norwegii.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując