Wyświetl pojedynczy post
rw88
Senior Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6836
Stary 19.07.2013, 11:30
qqq_b napisał(a):Wyświetl post
50 na 50? Prosze Cie. Molde (raczej z nimi zagrają) jest obecnie na 10 miejscu w swojej lidze. Jak Legia nie przejdzie tej rundy to będzie wstyd.
Mieli słabiutki początek sezonu, same porażki, ale teraz znowu grają dobrze i pną się w górę tabeli. Ale oczywiście rywal jak najbardziej do przejścia, chociaż trochę nieprzewidywalny. Trudno też mówić o lepszym ograniu Norwegów, Legia przed meczem z Molde rozegra dwa mecze ligowe i dwa pucharowe, więc na brak rytmu meczowego narzekać nie powinni. W dodatku rewanż mają u siebie. Na ten moment jednak Legia ma zdecydowanie za słabą defensywę żeby w ogóle myśleć o awansie do LM. Praktycznie jeden przeciętny w skali europejskiej środkowy obrońca (Dossa Junior) i jeden ciekawy Bereszyński, aczkolwiek dużo lepszy w grze z przodu, niż z tyłu. Wawrzyniak w podstawowym składzie na tym poziomie to sabotaż.
Ostatnio edytowane przez rw88 : 19.07.2013 o godz. 11:32.
Odpowiedz cytując