Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
Ronnie
Member
Od: 07.2011
Offline
#
6835
19.07.2013, 11:23
Dokładnie. Szanse na poziomie 80:20. Losowanie mogło być dużo gorsze, więc powinni się cieszyć.
Ronnie
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ronnie
Znajdź inne posty napisane przez Ronnie