|
a jak z Żabolami wiadomo czy wykupili wszystkie bilety? Na SKWK napisali że tyle zamówili ale nie ma info ile ich sprzedali. U nich na stronie natomiast jest informacja że jadą autokarami i samochodami więc uwaga w okolicach bo będzie okazja aby przyozdobić nasz płot nowymi barwami. Sami wprowadzili zasade ze kto straci barwy ma zakaz wyjazdów do końca sezonu
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|