Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#55
Stary 19.07.2013, 10:56
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Meczowa osiemnastka na spotkanie Wisła Kraków - Górnik Zabrze:

Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad

Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Nalepa, Paweł Stolarski

Pomocnicy: Łukasz Garguła, Fabian Burdenski, Michał Chrapek, Emmanuel Sarki, Patryk Małecki, Przemysław Lech , Dominik Kościelniak, Cezary Wilk, Ostoja Stjepanović

Napastnicy: Dawid Kamiński
Wierzę, że Kamiński swoją postawą na treningach, udowodnił że zasługuje na epizodzik w końcówce.
Oby się tylko nie spalił, gdyż nieoficjalnie przybędzie wielu prezesów z Francji i Niemiec, którzy zaczną dopinać transfery na 2014 rok.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 19.07.2013 o godz. 11:02.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując