WISŁAZWE napisał(a):

Meczowa osiemnastka na spotkanie Wisła Kraków - Górnik Zabrze:
Bramkarze: Michał Miśkiewicz, Gerard Bieszczad
Obrońcy: Arkadiusz Głowacki, Marko Jovanović, Gordan Bunoza, Łukasz Burliga, Michał Nalepa, Paweł Stolarski
Pomocnicy: Łukasz Garguła, Fabian Burdenski, Michał Chrapek, Emmanuel Sarki, Patryk Małecki, Przemysław Lech , Dominik Kościelniak, Cezary Wilk, Ostoja Stjepanović
Napastnicy: Dawid Kamiński
|
Wierzę, że Kamiński swoją postawą na treningach, udowodnił że zasługuje na epizodzik w końcówce.
Oby się tylko nie spalił, gdyż nieoficjalnie przybędzie wielu prezesów z Francji i Niemiec, którzy zaczną dopinać transfery na 2014 rok.