Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64815
Stary 19.07.2013, 10:23
^^Teraz trzeba liczyć na porażkę z Górnikiem, boje się że jeśli wygramy 2:0 na przykład to Cupiał stwierdzi, że nowy napastnik jest jednak niepotrzebny...
Odpowiedz cytując