Arked napisał(a):

|
Ciężko żeby nie było kolesiostwa jak trener i dyrektor sportowy zostali zatrudnieni tylko i wyłącznie po znajomości. W dodatku Smuda pewnie za niemałe pieniądze, co ciężko było przełknąć ciułającemu pieniądze Bednarzowi. Wisła niestety nie ma już przyszłości z Cupiałem.
|
To kup Wisłę i wy....... ich na zbity pysk. Zatrudnij swoich fachowców wybranych w mocno obsadzonym konkursie pieśni i tańca. W czym masz problem?