Wojtas napisał(a):

P.S Znacie inny zespoł na swiecie który gra bez napastnika?
Zdzich Kapka zmontował autorski twór k***wa ,cos czego nikt inny nie ma.
|
Tak, znamy. Ostatnio wygrał u nas Euro

Trzeba uczciwie przyznać, że wzorujemy się na najlepszych.
Lukasz napisał(a):

Audaces fortuna iuvat-śmiałym szczęście sprzyja. Też Wergiliusz.
|
Nasi od dawna nie maja śmiałości ani do zdobywania punktów, ani bramek nawet.
Ale faktycznie - mam nadzieję, że nie wyjdą na mecz jak skończone pierdoły, tylko z ambicją i wolą walki.
Przekonaliście mnie -
impossible is nothing 
Skoro Bełchatów mógł w poprzednim sezonie tłuc punkty jak leci w rundzie rewanżowej, to my też. Skład nawet lepszy od nich mamy, chociaż jedno nas łączy - oni też grali bez napastnika.