Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#51
Stary 19.07.2013, 03:02
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
P.S Znacie inny zespoł na swiecie który gra bez napastnika?

Zdzich Kapka zmontował autorski twór k***wa ,cos czego nikt inny nie ma.
Tak, znamy. Ostatnio wygrał u nas Euro
Trzeba uczciwie przyznać, że wzorujemy się na najlepszych.

Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Audaces fortuna iuvat-śmiałym szczęście sprzyja. Też Wergiliusz.
Nasi od dawna nie maja śmiałości ani do zdobywania punktów, ani bramek nawet.
Ale faktycznie - mam nadzieję, że nie wyjdą na mecz jak skończone pierdoły, tylko z ambicją i wolą walki.
Przekonaliście mnie - impossible is nothing Skoro Bełchatów mógł w poprzednim sezonie tłuc punkty jak leci w rundzie rewanżowej, to my też. Skład nawet lepszy od nich mamy, chociaż jedno nas łączy - oni też grali bez napastnika.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 19.07.2013 o godz. 03:06.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując