El'kabat napisał(a):

Weź poprawkę na to,że jest sezon urlopowy i studenty wyjechały....
Co do meczu to pewnie kolejna kopanina bez historii się zapowiada i coś w stylu 1:0,0:1,1:1.
Jedyne co człowiek z tego zapamięta to pożegnanie Sobola
|
Jakie studenty,do czego ci potrzebni studenci na sektorze
ale z frekwencja to jest maskara,ja wiem ze zle sie dzieje w Wisle ale my kibicowsko musimy trzymac jakis poziom
A co do wyniku to bedzie pewnie remis.
P.S Znacie inny zespoł na swiecie który gra bez napastnika?
Zdzich Kapka zmontował autorski twór k***wa ,cos czego nikt inny nie ma.