Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#49
Stary 18.07.2013, 23:11
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Weź poprawkę na to,że jest sezon urlopowy i studenty wyjechały....

Co do meczu to pewnie kolejna kopanina bez historii się zapowiada i coś w stylu 1:0,0:1,1:1.
Jedyne co człowiek z tego zapamięta to pożegnanie Sobola




Jakie studenty,do czego ci potrzebni studenci na sektorze


ale z frekwencja to jest maskara,ja wiem ze zle sie dzieje w Wisle ale my kibicowsko musimy trzymac jakis poziom

A co do wyniku to bedzie pewnie remis.


P.S Znacie inny zespoł na swiecie który gra bez napastnika?

Zdzich Kapka zmontował autorski twór k***wa ,cos czego nikt inny nie ma.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.07.2013 o godz. 23:16.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując