Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 18.07.2013, 22:10
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Sądzę, że Górnik w tym sezonie będzie "gorszą wersją" tego Górnika z poprzednich rozgrywek. Sposób gry się raczej nie zmieni, gorzej z wykonaniem, bo ubyło kilku wartościowych graczy.

Mimo wszystko obawiam się, że KSG sprawi nam spore problemy i sukcesem będzie remis w tym spotkaniu. Chciałabym się mylić i mam nadzieję, że nasi zawodnicy pokażą grę, której nikt się po nich nie spodziewa
Jak dla mnie to Górnik poważnie się wzmocnił w porównaniu z poprzednim sezonem. Z poważnych zawodników odeszli Skorupski i Kwiek - w zamian pozyskali m.in Sobola, Madeja, Małkowskiego. Ciekawy jestem także jak poradzi sobie w ekstraklasie Szymon Skrzypczak - w zeszłym sezonie strzelił 21 goli dla KP Polkowice w II lidze.

Wynik w głównej mierze będzie zależał od postawy naszej drugiej linii, czy dadzą sobie radę z wyjściem spod pressingu. Widziałem drugą połowę sparingu z kuchenkorzem i widać, że Smuda duży nacisk kładzie na ten element gry.
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując