Maciuś napisał(a):

Wawrzyniak został niedawno okrzyknięty najlepszym lewym obrońcą w lidze a wystarczyło jednak żeby Nowa Legia zagrała z kimś silniejszym niż Bełchatów i koleś narobił w portki, jakim cudem on w ogóle gra w kadrze ?!!!
|
Walijczycy dobrze przygotowali się do meczu i rozszyfrowali Warzywniaka, korzystając z głosu tego oto anonimowego szefa banku informacji pewnej polskiej drużyny:
http://www.youtube.com/watch?v=cc_Ld6WEI8Q