Wyświetl pojedynczy post
KrzychooR
Senior Member
 
Od: 12.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64807
Stary 18.07.2013, 21:28
szprotson napisał(a):Wyświetl post
a czy to wazne?
biorac pod uwage nasz stan nie mozemy sobie pozwolić na ryzyko w zatrudnianiu kolejnego sikorskiego.
dobrze Smuda mowi, napastnik ma strzelać juz a nie za pare lat.
Mogli Frankowi zaufać... Mówił kiedyś że takiego drewna jak Lewandowski dawno nie widział a jak mu go wcisnęli to zrobił z niego diament... Franek jest lepszy niż Dżepetto...
Cytując z shoutboxu
Odpowiedz cytując