szprotson napisał(a):

a czy to wazne?
biorac pod uwage nasz stan nie mozemy sobie pozwolić na ryzyko w zatrudnianiu kolejnego sikorskiego.
dobrze Smuda mowi, napastnik ma strzelać juz a nie za pare lat.
|
Mogli Frankowi zaufać... Mówił kiedyś że takiego drewna jak Lewandowski dawno nie widział a jak mu go wcisnęli to zrobił z niego diament... Franek jest lepszy niż Dżepetto...
Cytując z shoutboxu
