Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64806
Stary 18.07.2013, 21:08
lysy9055 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe co by bylo gdybyśmy usłyszeli o Romo za dwa lata... że to wielki talent i idzie gdzieś do wielkiego klubu, a tam strzela bramkę za bramką. Hehe, zonk ;D
a czy to wazne?
biorac pod uwage nasz stan nie mozemy sobie pozwolić na ryzyko w zatrudnianiu kolejnego sikorskiego.
dobrze Smuda mowi, napastnik ma strzelać juz a nie za pare lat.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując