lysy9055 napisał(a):

|
Ciekawe co by bylo gdybyśmy usłyszeli o Romo za dwa lata... że to wielki talent i idzie gdzieś do wielkiego klubu, a tam strzela bramkę za bramką. Hehe, zonk ;D
|
a czy to wazne?
biorac pod uwage nasz stan nie mozemy sobie pozwolić na ryzyko w zatrudnianiu kolejnego sikorskiego.
dobrze Smuda mowi, napastnik ma strzelać juz a nie za pare lat.