Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64801
Stary 18.07.2013, 20:10
wiślak 86 napisał(a):Wyświetl post
Najpierw Smuda chwali Romo że będzie z niego napastnik a potem twierdzi ze jednak przez rok nie będzie bramek strzelał. No to mógł go wziąć na rezerwowego jak ma budować drużynę i za rok będzie jak znalazł.
Jeśli faktycznie coś potrafił wg sztabu szkoleniowego i ma odpalić za rok, to decyzja faktycznie kuriozalna. Ale kuriozalne decyzje to jest specjalność włodarzy.
..
Odpowiedz cytując