wiślak 86 napisał(a):

|
Najpierw Smuda chwali Romo że będzie z niego napastnik a potem twierdzi ze jednak przez rok nie będzie bramek strzelał. No to mógł go wziąć na rezerwowego jak ma budować drużynę i za rok będzie jak znalazł.
|
Jeśli faktycznie coś potrafił wg sztabu szkoleniowego i ma odpalić za rok, to decyzja faktycznie kuriozalna. Ale kuriozalne decyzje to jest specjalność włodarzy.