Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Poznań
Offline
#
6822
18.07.2013, 19:26
Skutecznie może, ale czy ładnie? Nie mamy lewego skrzydła i grac musi parodysta Ubiparip. Zobaczymy co dalej będzie. Plus taki, że jak się wszyscy wyleczą, to dość szeroką kadrę mamy.
skttrbrain
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do skttrbrain
Znajdź inne posty napisane przez skttrbrain