Wyświetl pojedynczy post
skttrbrain
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Poznań

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6822
Stary 18.07.2013, 19:26
Skutecznie może, ale czy ładnie? Nie mamy lewego skrzydła i grac musi parodysta Ubiparip. Zobaczymy co dalej będzie. Plus taki, że jak się wszyscy wyleczą, to dość szeroką kadrę mamy.
Odpowiedz cytując