Żaden racjonalny argument nie przemawia za tym, że możemy jutro wygrać.
Ba, nawet zremisować.
I w tym jedyna nadzieja
Wertian napisał(a):

|
Niech wychodzą od początku! Każdy jeden Kuczak czy Kościelniak lepszy niż cała jedenastka Garguł!
|
Nie wyjdą, bo im Krzoska nie zdąży wydziergać numerów na plecach.
Na Ruchu przedszkolaki wyszły bez numerów, na Górniku to nie przejdzie.