Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 18.07.2013, 18:56
Żaden racjonalny argument nie przemawia za tym, że możemy jutro wygrać.
Ba, nawet zremisować.
I w tym jedyna nadzieja



Wertian napisał(a):Wyświetl post
Niech wychodzą od początku! Każdy jeden Kuczak czy Kościelniak lepszy niż cała jedenastka Garguł!

Nie wyjdą, bo im Krzoska nie zdąży wydziergać numerów na plecach.
Na Ruchu przedszkolaki wyszły bez numerów, na Górniku to nie przejdzie.
Odpowiedz cytując