Arked napisał(a):

|
Ciekaw jestem o ile spadły nasze wydatki w porównaniu z zeszłym sezonem w kontekście spadku przychodów o 43%.
|
W tym problem ze dopiero od tego sezonu znacząco spadają nasze koszty, ponieważ nasze główne koszty to niemal w większości pensje pracowników (piłkarzy) plus źle podpisana umowa najmu stadionu z miastem (drogi najem stadionu).
Jak wiadomo nie było łatwo pogonić przepłacone towarzystwo kopaczy (rozwiązać kontrakty) i w większości przypadków musieliśmy czekać cierpliwie aż same wygasną bo po większość z nich pies z kulawą nogą się nie zgłosił.
Niestety przy natychmiastowym spadku przychodów nie mogliśmy zanotować automatycznego natychmiastowego spadku kosztów z powodu terminowych umów. Stąd olbrzymie problemy z płynnością.