Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64795
Stary 18.07.2013, 17:56
c. napisał(a):Wyświetl post
Zakontraktowali Brozka ze przezywasz?

byla mowa o napastniku z ligi portugalskiej lub węgierskiej (zaden z Polski), czas pokaże .. skad wam sie biorą jakieś Smolarki i Jelenie to chyba same Jelenie wiedzą
Najpierw sprawdź co jest grane, potem komentuj. To po pierwsze.
Po drugie - co u nas w klubie mówią, a co robią to dwie różne rzeczy. Mogło się okazać, że ten z Portugalii stwierdził, że studia jednak najważniejsze, a Węgier postanowił jednak pozostać przy bezpiecznej posadzie ciecia (pewnie kasa zbliżona do tego co mu zaoferowali), więc aktualnie wybór jest między wspomnianą trójką?

Nasz "skauting" obserwował wcześniej człowieka-drabinę i właśnie go odstrzelili. Powód: bo może zacznie strzelać za rok. Albo nie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 18.07.2013 o godz. 18:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując