c. napisał(a):

Zakontraktowali Brozka ze przezywasz?
byla mowa o napastniku z ligi portugalskiej lub węgierskiej (zaden z Polski), czas pokaże .. skad wam sie biorą jakieś Smolarki i Jelenie to chyba same Jelenie wiedzą
|
Najpierw sprawdź co jest grane, potem komentuj. To po pierwsze.
Po drugie - co u nas w klubie mówią, a co robią to dwie różne rzeczy. Mogło się okazać, że ten z Portugalii stwierdził, że studia jednak najważniejsze, a Węgier postanowił jednak pozostać przy bezpiecznej posadzie ciecia (pewnie kasa zbliżona do tego co mu zaoferowali), więc aktualnie wybór jest między wspomnianą trójką?
Nasz "skauting" obserwował wcześniej człowieka-drabinę i właśnie go odstrzelili. Powód: bo może zacznie strzelać za rok. Albo nie.