Wyświetl pojedynczy post
Sialalalala
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64791
Stary 18.07.2013, 17:44
idealna sytuacja z Brożekim i Smolarkiem, wystepy w ostatnich sezonach, wiek, ilośc bramek - nie są ich atutem jeżeli chodzi o negocjacje kontraktowe, nie będą chcieli kontraktów wieloletnich raczej coś w stylu pół roku z przedłużeniem do końca, a marketingowo w dalszym ciągu obaj mają głosne nazwiska! mimo, że nie powalają statysykami ostatnio, przyciągną widzów na stadion. No i dodatkowo napewno strzela wiecej niż Genkov, Sikorski, Boguski raze w ostatnich latach


oczywiście sytuacja wiąże się z tym, że Chaveza będa próbowali wypchnąc nawet na siłę, żeby zwolnić miejsce kontraktowe czy jak to się tam zwie.
Ostatnio edytowane przez Sialalalala : 18.07.2013 o godz. 17:48.
Odpowiedz cytując