idealna sytuacja z Brożekim i Smolarkiem, wystepy w ostatnich sezonach, wiek, ilośc bramek - nie są ich atutem jeżeli chodzi o negocjacje kontraktowe, nie będą chcieli kontraktów wieloletnich raczej coś w stylu pół roku z przedłużeniem do końca, a marketingowo w dalszym ciągu obaj mają głosne nazwiska! mimo, że nie powalają statysykami ostatnio, przyciągną widzów na stadion. No i dodatkowo napewno strzela wiecej niż Genkov, Sikorski, Boguski raze w ostatnich latach
oczywiście sytuacja wiąże się z tym, że Chaveza będa próbowali wypchnąc nawet na siłę, żeby zwolnić miejsce kontraktowe czy jak to się tam zwie.