Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 18.07.2013, 16:54
wisla.krakow.pl napisał(a):
Trener Smuda, dopytywany o skład, który wystawi przeciwko Górnikowi, stwierdził jedynie: „Mogę już dziś powiedzieć, że będziemy grali pięcioma pomocnikami(...)"
To Franz uchylił rąbka tajemnicy Ja posiadam dodatkowo informację telefoniczną, że zagramy 10 piłkarzami w polu i 1 bramkarzem. Nie chodziło mu przypadkiem o 6 pomocników?
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując