wisla.krakow.pl napisał(a):
|
Trener Smuda, dopytywany o skład, który wystawi przeciwko Górnikowi, stwierdził jedynie: „Mogę już dziś powiedzieć, że będziemy grali pięcioma pomocnikami(...)"
|
To Franz uchylił rąbka tajemnicy

Ja posiadam dodatkowo informację telefoniczną, że zagramy 10 piłkarzami w polu i 1 bramkarzem. Nie chodziło mu przypadkiem o 6 pomocników?