leszekpw napisał(a):

Wróble ćwierkają, że rozmowy są prowadzone z dwójką piłkarzy i jednym z nich który zasili drużynę do końca sierpnia może być Brożek lub Smolarek. Zaznaczam, że nie są to informacje potwierdzone, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa.
I już nie wiem kogo bym bardziej chciał, Brożka czy Ebiego.
|
Już wczoraj napisałem, że temat Brożka nie jest przekreślony- dziś niejako potwierdzenie tej informacji. Smolarek też jest brany pod uwagę.