Wyświetl pojedynczy post
leszekpw
Senior Member
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64788
Stary 18.07.2013, 16:47
leszekpw napisał(a):Wyświetl post
Wróble ćwierkają, że rozmowy są prowadzone z dwójką piłkarzy i jednym z nich który zasili drużynę do końca sierpnia może być Brożek lub Smolarek. Zaznaczam, że nie są to informacje potwierdzone, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa.

I już nie wiem kogo bym bardziej chciał, Brożka czy Ebiego.
Już wczoraj napisałem, że temat Brożka nie jest przekreślony- dziś niejako potwierdzenie tej informacji. Smolarek też jest brany pod uwagę.
Odpowiedz cytując